Ligakupa – DVSC – SVSE – ÉLŐ közvetítés

lklokisoproneloA 2014-es naptári év utolsó tétmérkőzésére készül a Loki, a Ligakupa nyolcaddöntőjének visszavágóján az NB II-ben szereplő Sopront fogadja az Oláh Gábor utcai stadionban. Egy hete Sopronban 1-1-re végzett a két csapat, a párharc tehát még teljesen nyitott. Mi a LokiBlognál utómikulásnapi, vagy előkarácsonyi ajándékként arra gondoltunk, hogy a helyszínről élőben, szövegesen közvetítünk erről a találkozóról, ami ha presztízsét tekintve nem is nagy, ám mivel az év utolsó meccséről van szó, mégis fontos összecsapásnak minősül.

Egyúttal debütálni fog új közvetítőrendszerünk is. Ennek köszönhetően nem szükséges az oldalt frissíteni, amint új esemény történik, az automatikusan meg fog jelenni itt az oldalon. Igyekszünk minden fontos eseményről azonnal beszámolni, így nem csak a nagyobb helyzetek és a gólok kerülnek említésre. Mivel technikailag korlátozottak leszünk, ezért a fényképeket majd a facebook oldalunkra töltjük fel, így ott is érdemes lesz minket követni a mérkőzés során. A közvetítés technikai hátterének létrejöttéért nagy köszönet Daniboyle-nak!

Debreceni VSC 3 – 1 Soproni VSE

14:58

Kedves olvasóink, köszönjük a figyelmet, még a mai nap folyamán jelentkezünk egy rövid összefoglalóval a mérkőzésről.

14:57

Az első félidőben Bódi ragasztott hatalmas gólt szabadrúgából, majd a második félidő elején Seydi és Ferenczi is betalált. A korai kiállítás miatt a vendégek elvétve lépték át a félpályát végül első lehetőségeik egyikét gólra váltották egy szöglet után, ezzel alakult ki a 3-1-es végeredmény. Így 4-2-es összesítéssel a Loki jutott tovább.

14:51

93′ A beadást föléfejeltük, majd a bíró le is fújta a meccset, 3-1-re nyert a Loki és továbbjutott.

14:50

93′ Még egy Loki szabadrúgás a végére.

14:49

91′ Dombi adta be nagyjából a tizenötödik szögletünket, de kifejelték a védők.

14:48

90′ 3 perc a hosszabbítás!

14:45

87′ Gólt szerzett a Sopron, de nem adta meg a játékvezető.

14:44

85′ Morozov indítása nem jó, a kapus érte el előbb.

14:42

83′ Dombi adott be kétszer egymás után ugyanolyan rosszul.

14:41

82′ Berdó lőtt épphogy kapu mellé.

14:38

79′ Bódi lőtt távolról, szöglet.

14:36

78′ GÓL. A szöglet után Bobál Dávid lőtt a kapunkban. 3-1.

14:36

78′ Verpecznek először volt dolga, szép vetődéssel tolta szögletre a szabadot.

14:35

77′ Pintér András helyett Aleksandar Jovetic a pályán a vendégeknél.

14:34

76′ Morozov szerelt szépen egy ígéretes vendég akció során.

14:32

72′ Többnyire mezőnyjáték folyik ismét a pályán.

14:29

69′ Utolsó két cserénket is kihasználjuk, Dombi és Kinyik áll be Szakály és Ludánszki helyett.

14:23

66′ Sós közeli beadását húzta le a kapus.

14:22

65′ Bódi a sorfalba lőtte a szabadot.

14:22

64′ Baloghot rúgták fel ígértes helyzetben, sárga lap. Közben Zsidai helyett Berdó a pályán.

14:20

63′ Zsidai löketét védte üggyel bajjal a kapus.

14:19

62′ Megérdemelte a gólt Janika, akit a gól után le is cserélt Kondás, Sós Bence váltotta.

14:19

61′ GÓÓÓÓL! Ferenczi suhintja rá messziről, a kapus csak beleérni tudott, 3-0!

14:17

60′ Bódi beadását rossz helyre üti a kapus, Kulcsár jócskán kapu fölé lő.

14:16

59′ A Sopron a harmadik cserjét hajtja végre, Deme Imre helyett Kollár Máté a pályán.

14:15

58′ Cserél Kondás Elemér is, Seydi helyett Balogh Norbert a pályán.

14:10

54′ Cserél a Sopron, a Szabó László helyett a Maráczi István a pályán.

14:09

51′ Kulcsár ziccerét védi bravúrral Halasi!

14:06

48′ GÓÓÓÓL! Vadnai kapott remek labdát Ferenczitől, beadását pedig Seydi lövi be közelről. 2-0!

14:01

46′ Kezdődik a második félidő, nincs csere.

13:59

Facebook oldalunkon friss képeket láthattok.

13:49

A korai kiállítás után hamar megpecsételődött a Sopron sorsa, azóta csak momentumokra van náluk a labda. Szinte csak a vendégek térfelén zajlik a játék, de kevés helyzetet dolgoz ki a hazai csapat. Egyelőre Bódi gyönyörű szabadrúgásgólja jelenti a különbséget. Tartsatok velünk továbbra is, hamarosan folytatjuk a második félidővel.

13:47

45′ A játékvezető nem hosszabbított, félidő. Bódi góljával 1-0 a Lokinak.

13:45

44′ Ludánszki és Ferenczi játszott össze szépen de végül kirúgás lett.

13:43

41′ Mészáros nem először bizonytalankodik a védelemben, de nem lett végül gond belőle.

13:41

40′ Most Zsidai tüzelt de jócskán mellé.

13:41

40′ Ferenczi szögletét Seydi elől fejelték ki.

13:40

38′ Zsidai indítása épphogy hosszú Vadnainak, pedig ha eléri ziccer lehetett volna.

13:38

37′ Újabb Loki szöglet. Bódi beadását lehúzta a kapus.

13:36

35′ A vendégek csak másodpercekre tudják megtartani a labdát, a játék folyamatosan az ő térfelükön zajlik.

13:35

34′ Ludánszki ad középre, elszáll mindenki feje fölött.

13:32

31′ Kulcsár kapott remek indítást, de beérték, szöglet. A sarokrúgás veszélytelen volt.

13:31

30′ Zsidai indítása hosszú Ludánszkinak.

13:30

28′ Ferenczi elemében van, a harmadik jó lövését láthattuk.

13:28

26′ Szakály marad le a szöglet után a beívelésről.

13:27

A helyesírási hibákért elnézést, telefonról zajlik a közvetítés.

13:26

25′ Ferenczi lő megint, a kapus bravúrral véd.

13:25

23′ GÓÓÓÓL! Bódi ragaszt irdalmatlan nagy gólt szabadrúgásból, éles szögből! 1-0!

13:21

20′ Szakály lőhetett volna, ehelyett passzolt, szöglet lett belőle. Kétszer tekerhettük középre, mindkettő veszélytelen volt.

13:19

18′ A vendégcsapat alig lépi át a félpályát, de ez érthető emberhátrányban.

13:16

15′ Ferenczi tüzel messziről, nem sokkal mellé.

13:15

13′ Szakály ad remek labdát Vadnainak, aki éles szögből lő, a kapus hárít.

13:12

11′ 27-es helyett 13-as, áll a táblán. Azaz Pető Benjámin helyett Fazekas Norbert a pályán.

13:10

9′ Közben valakit elküldtek a vendég padtól. Cserélni is fog a Sopron.

13:07

6′ Bódi szabadrúgása megpattant a sorfalon.

13:06

5′ Seydi ugrott ki ziccerben, a soproni védő felrúgta, kiállítás! Horváth András mehet zuhanyozni.

13:05

4′ Egyelőre mezőnyjáték folyik a pályán.

13:03

2′ Ferenczit ugratta ki Szakály, a védők tisztáztak.

13:01

1′ Elkezdődött a meccs.

13:01

Pirosban a vendégek, fehérben a Loki.

12:56

Itt vagyunk a stadionban, esik az eső, nagyjából 50 néző van jelen.

12:21

Egy időre elköszönünk, legközelebb már a stadionból jelentkezünk. Tartsatok velünk továbbra is!

12:18

A mérkőzés után közvetlenül, 16 órától évzáró vacsorát tart a DVSC a debreceni Grand Casinoban. Az esemény sajtónyilvános, és a szurkolókat is szeretettel várják. Ha valakinek van kedve és ideje, látogasson el.

12:10

Ha valaki nem tudná, a vendégek vezetőedzője az a Supka Attila, aki két bajnoki címet szerzett a Lokival.

12:03

Ennek a párharcnak a győztese a Videoton-Dunaújváros párharc továbbjutójával találkozik, a fehérváriak 2-1-re kikaptak az első mérkőzésen idegenben, de még így is jó esélyük van kiharcolni a továbbjutást.