Ijesztő párhuzamok

A ZTE meccs másnapján agyaltam a történteken, és eszembe jutott több párhuzam is a kettővel ezelőtti szezonnal összevetve. Aztán sorra jöttek még a hasonlóságok…

2019/2020: Egy Serie A-s csapattal tartottuk a bajnoki főpróbát, és háromgólos vereséget szenvedtünk. (DVSC – Torino 1-4) /Eredetileg a Roma lett volna az ellenfél/

2021/2022: Egy Serie A-s csapattal tartottuk a bajnoki főpróbát, és háromgólos vereséget szenvedtünk. (Roma – DVSC 5-2)

2019/2020: Bódi Ádám megsérült a szezon elején és hetekre kidőlt a sorból, a hiányát komolyan megéreztük.

2019/2020: A szezon első bajnokiján sima, háromgólos győzelmet arattunk. (DVSC – Kisvárda 4-1)

2021/2022: A szezon első bajnokiján sima, háromgólos győzelmet arattunk. (Honvéd – DVSC 1-4)

2019/2020: A bajnokság első három fordulójában várakozáson felüli eredményeket értünk el (győzelem a Kisvárda, ZTE, Honvéd ellen, 9 pont).

2021/2022: A bajnokság első három fordulójában várakozáson felüli eredményeket értünk el (győzelem a Honvéd ellen, döntetlen az Újpest és Paks ellen, 5 pont).

2019/2020: A szezon elején sok gólt lőttünk, de sokat is kaptunk (10-6-os gólkülönbség négy forduló után).

2021/2022: A szezon elején sok gólt lőttünk, de sokat is kaptunk (10-8-as gólkülönbség négy forduló után).

2019/2020: Az első négy fordulóban a góljaink felét rögzített szituációt követően szereztük (10-ből 5-öt).

2019/2020: A negyedik mérkőzésen a Waltner Róbert vezette kiesőjelölt csapat meglepetésre egy góllal győzni tudott Debrecenben. (DVSC – Kaposvár 0-1)

2021/2022: A negyedik mérkőzésen a Waltner Róbert vezette kiesőjelölt csapat meglepetésre egy góllal győzni tudott Debrecenben. (DVSC – ZTE 1-2)

2019/2020: Ezt követően megindultunk a lejtőn, és a szezon végén kiestünk…