Felkészülés: DVSC – FTC – ÉLŐ közvetítés

lokifradieloHamarosan kezdetét veszi a tavaszi szezon, ennek apropóján pedig két dobogóra esélyes csapat, a Loki és a Fradi főpróbát tartanak egymás ellen szombat délután. A két csapat mindig presztízsmérkőzést vív egymással, akár barátságos meccsről, akár bajnokiról van szó, így ezúttal is jó mérkőzésre van kilátás. Egyúttal ez lesz a LokiBlog új közvetítő rendszerének debütálása is.

A közvetítés során nem szükséges az oldalt frissíteni, amint új esemény történik, az automatikusan megjelenik itt az oldalon.

Debreceni VSC – Ferencvárosi TC

Kiegyenlített, közepes színvonalú mérkőzésnek lehettünk szemtanúi, mindkét csapat előtt adódtak komoly lehetőségek, de gól nem született. A mai nap folyamán még jelentkezünk egy összefoglalóval a találkozóról. Köszönjük a figyelmet!
90+3′ A mérkőzés véget ért.
90+1′ A meccs utolsó ziccerét Varga Józsi hagyta ki egy szöglet után! A röviden érkezett a beadásra, de pörgetése elpattogott a kapu előtt.
90+1′ Óriásit védett Novakovic Nagy Dominik ziccere után!
89′ Tisza törte el a labdát ígéretes helyzetben…
85′ Mihelic fölétekerte a szabadot.
84′ Nalepa rántotta le Tiszát ziccerben, sárga.
83′ Megint leült a meccs.
79′ Tisza lapos szabadrúgását Dibusz kapta ki a rövid alsóból.
77′ Bouadla helyett Sós Bence a pályán.
76′ Morozov kapott sárgát.
73′ Brkovicot kellett ápolni.
72′ A cserék után nem nagyon tud helyzetet kialakítani egyik csapat sem.
69′ Hatot cserél a Fradi, engedelmetekkel nem sorolnám fel őket… 🙂
67′ Korhut helyére Vadnai érkezik.
64′ Mihelic szabadrúgása után Morozov 5 méterről lőhetett, Dibusz óriásit védett!
61′ Máté helyett Morozov folytatja.
60′ A Fradi passzolgat a félpályánál.
57′ Ramirez lövés szerű beadását fogta könnyedén Nova.
55′ Böde rázta le magáról Mátét, végül éles szögből leadott lövését Varga blokkolta, nagy lehetőség volt ez is.
53′ Egy hosszú kersztlabda után Dibusz szedte fel a labdát Bódi elől.
52′ Mezőnyjáték folyik a pályán, nem alakul ki helyzet.
49′ Egy Fradi beívelés után Nova húzta le a labdát.
46′ Szakály helyett Mihelic, Mészáros helyett Bódi folytatja a második félidőben.
46′ A második félidő elkezdődött.
Eddig kiegyenlített játék folyik a pályán, mindkét csapat előtt adódott komoly lehetőség, de Dibusz és Novakovic is remekel eddig. A helyzetek elpuskázásában Kulcsár és Böde jeleskedik. Tartsatok velünk továbbra is, Facebook oldalunkon képeket is megtekinthettek.
45+2′ Az első félidő véget ért.
45′ Csendesen csordogál a félidő vége.
41′ Böde lőhetett ismét, Nova védett.
40′ Sidibe helyett Tisza a pályán, támadónk sérülés miatt hagyta el a pályát, nagyjából 7 percig emberhátrányban futballoztunk.
39′ Óriási kavarodás volt a Fradi kapuja előtt, végül Kulcsár vágta fölé ziccerben!
33′ Böde került ismét ziccerbe Varga beadása után, Novakovic hárított!
31′ Dibusz már most az időt húzza…
29′ Bouadla Dibusz kezébe csavarta a labdát, nem volt benne elég erő.
28′ Szabadrúgást kaptunk jó szögből, kb. 18 méterre a kaputól.
27′ Rengeteg a szabálytalanság a mezőnyben, nem tud kialakulni folyamatos játék.
24′ A dulakodás végén Szakály és Mateos kaptak sárgát.
23′ Egy belépő után kisebb kakaskodás alakult ki a pályán, a vendégjátékosok gerjesztik a feszültséget.
19′ Most a mi térfelünkön csordogál a meccs.
15′ Mészáros lőtt éles szögből, a védők blokkoltak.
14′ Helyzet itt, helyzet ott, eddig jó a meccs.
13′ Kulcsár lépett ki ziccerben, Dibuszba lőtte a labdát nagy helyzetben!
11′ Jovanovic beadása lecsúszott, a felsőlécről pattant ki a labda.
8′ Kulcsár kapott jó labdát, épphogy nem érte el, Dibusz szedte fel előle a labdát.
7′ Varga Roland ment el a jobb szélen, beadásáról minden védő lemaradt, Böde a hosszún érkezett, de nagy helyzetben mellé lőtt!
5′ A beívelés veszélyes volt, újabb sarokrúgás jöhetett, Dibusz kiöklözte.
3′ Kulcsár cselezgetett, szöglet lesz.
3′ A pálya talaja egyébként nem éppen ideális.
1′ A vendégcsapat kezdte a találkozót.
1′ A mérkőzés elkezdődött.
Érkeznek a csapatok, fehérben a Loki, sötétzöldben a Fradi.
Nagyjából 50 szurkoló foglal helyet a vendégszektorban.
Perceken belül kezdünk, kb 1000 néző van a helyszínen.
Cserék: Slakta, Morozov, Sós, Bódi, Vadnai, Mihelic, Tisza
A Fradi kezdője: Dibusz, Dilaver, Mateos, Nalepa, Rameirez, Gyömbér, Somalia, Busai, Hajnal,  Böde, Lauth
A Loki kezdője: Novakovic – Mészáros, Brkovic, Máté, Korhut – Jovanovic, Varga, Bouadla, Szakály – Sidibe, Kulcsár
Nagyjából 200 néző foglal helyet a stadionban, kezdés bő 15 perc múlva
A találkozó másfél óra múlva kezdődik, mi pedig nagyjából egy óra múlva jelentkezünk a helyszínről.
A bajnoki tabellán szinte teljesen azonosan áll a két csapat, egyaránt 31 pontot gyűjtve, de jobb gólkülönbsége miatt a Loki áll előrébb, szám szerint a 4. helyen, míg a Fradi az 5. Az ősszel már megmérkőzött bajnoki mérkőzésen a két csapat Debrecenben, akkor a Nagyerdei Stadionban lejátszott találkozón 2-2-es döntetlen születtt. Hazai oldalról Varga József és Szakály Péter, a vendégeknél pedig Ugrai Roland és Benjamin Lauth voltak eredményesek.
A két csapat közül inkább a Ferencváros keretében történtek nagyobb változások, míg a Lokinál alig volt jövés-menés. Lássuk, hogy hogyan ténykedett a két csapat az átigazolási időszakban.

DVSC:

• érkezett: Wittrédi Dávid (Pécs), Szécsi Márk (Nyíregyháza)
  • távozott: l’Imam Seydi (Nyíregyháza), Dalibor Volas (Maribor), Nagy Zoltán (Kecskemét)

FTC:

• érkezett: Cristian Ramírez (Düsseldorf), Hajnal Tamás (Ingolstadt), Varga Roland (Győri ETO)
  • távozott: Holman Dávid (Lech Poznan), Predrag Bosnjak (Nyíregyháza)
Csapatunk számára sem telt rosszul a felkészülés, egyetlen mérkőzést leszámítva nem kapott ki a gárda, és az egy vereség alkalmával is inkább a fiatalokkal teletűzdelt csapat játszott. Lássuk a DVSC téli edzőmeccseinek eredményeit.

• 02. 14. Törökország, 14:00: DVSC – Spartak Trnava 0-0
Mindkét csapat számára ez lesz a hivatalos bajnoki főpróba, magyarán az éles meccsek előtti utolsó felkészülési mérkőzés. A Fradi eddig összes téli edzőmeccsét megnyerte, és hozzánk hasonlóan Törökországban edzőtáborozott. Nézzük az FTC eddigi eredménysorát.

• 01. 21. Népliget, 14.00: FTC – Iváncsa 17-0
  • 01. 24. Népliget, 12:00: FTC – Senica 4-1
  • 01. 31.Törökország, 14:00: FTC – Bohemians 1905 Praha 4-2
  • 02. 03.Törökország, 14:00: FTC – Hobro 3-0
  • 02. 06.Törökország: FTC – Sonan Bellmare 5-0
  • 02. 12. Népliget, 14:00: FTC – KTE 3-1
  • 02. 15. Népliget: 14:00: FTC – Podbrezova 4-1
  • 02. 18. Hévíz, 14:30: FTC – Lombard Pápa 3-0
Köszöntjük kedves olvasóinkat! A találkozó 15 órától kezdődik, addig is egy rövid felvezetőt olvashattok majd itt.